3D FIlaments - premiové filamenty od společnosti FUEL INVEST,SE

Novinky - NEWS

Happy NEW YEAR 2020

Rádi bychom Vám popřáli krásné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný a úspěšný rok 2020.

Ať se Vám daří nejen v oblasti 3D tisku.

Naším dárkem pro Vás je sleva  20% na všechny produkty, které máme skladem.

 

Pro uplatnění slevy použijte kód: Happy2020

 

*sleva se nevztahuje na velkoobchodní prodeje.

 

 

Krabice s úsměvem - Box with a smile

Naše krabice se zrodila na meetingu u našeho dodavatele Smurfit Kappa v Žebráku. Řešili jsme společně, jak 3D filament co nejlépe ukázat zákazníkovi. Malé kolečko na boku krabice nám nestačilo. Z vlnky, která měla znázorňovat strunu se nakonec vyklubal úsměv, který dal směr nejen krabici, ale také našemu logu. Věříme, že se i vy budete nad prací s našimi filamenty usmívat.

Our box was born at a meeting with Smurfit Kappa our supplier in Žebrák. Together we worked out how best to show 3D filament to the customer. A small wheel on the side of the box wasn‘t sufficient. The ripple that was supposed to represent the string turned out to be a smile that gave direction not only to the box but also to our logo. We believe that you too will smile during working with our filaments.

Spuštění provozu - Start of operation

V návaznosti na výzkum 3D filamentů s VŠCHT, jsme začátkem března 2019 zahájili vlastní výrobu filamentů pod značkou 3D FIlaments – Print With Smile. Naše 3D tiskové struny vyrábíme na české technologii výrobce BOCO Machines Pardubice s.r.o.

Ukázka z provozu a tisku našich filamentů.

 

Following the research of 3D filaments with Technical University, at the beginning of March 2019 we started our own production of filaments under the brand of 3D FIlaments - Print With Smile. We produce our 3D printing filaments on the Czech technology of the manufacturer BOCO Machines Pardubice s.r.o.

Demonstration of the operation and printing of our filaments.

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.